İkinci El Eşya

İkinci El Eşya

 

Yaşayabileceğimiz her alanda lüx bir aile odası oluşturmak, ya da eviniz için ikinci el eşya çeşitleri ile yeni fikirler geliştirmek son derece önemlidir. İkinci el lüks kanepeler, büyük alanlar için yeterli olabilir. Bu ürünler dinlenmek ve tv izlemek ya da arkadaş ve aile eğlendirmek için rahat eşyalardır. Söz konusu eşyalar ile yeni yaşam alanları oluşturmak artık çok mümkün.

Artık Bireyler ve Aileler Eskiyle Yenilik getirmeye çalışıyorlar evlerine. Hiç Olur mu  ? demeyin Artık oluyor !

İkinci el eşya mağazaları bu konuda tüketicilerin dostu haline geldi haliyle. Bu Mağazaların müşterilere sunmuş oldukları ürünlerin adeta yenisini aratmayacak seviyede olması üstelik fiyatlarının da piyasanın neredeyse üçte bir oranında yansıması almayı gerektiren sebeplerden tabii ki. İkinci El Eşya cümlesi çoğu alıcı için, ya da şöyle belirtelim bu güne kadar tercihini hep yeni eşyadan kullanmış tüketici için olumsuz yada güvenilmez ürün gibi görünse de, yapılan araştırmalar sonucu İkinci El Eşya tercih edenlerin aldıkları eşyalardan gayet memnun olduklarını ortaya koymuştur.


İkinci El Eşya Alım Satım

Ev ya da ofis mobilyalarınızı aynı zaman da beyaz eşyalarınızı neden bu tarz bir mağazadan almayacaksınız ki ? Uygun fiyatlarla tasarruf edebileceğinizi biliyor olmalısınız. Özellikle bir evin ihtiyacı olan ne ise, yenisini aratmayacak kullanılmış eşya çeşitlerinden tümünü temin edebileceğiniz, İstanbul geneline ikinci el eşya alım satım hizmeti veren esyaalimi.com sitemiz üzerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Diyelim ki yeni bir yaşam alanı yada çalışma ortamı planlıyorsunuz kimi için zevkli kimi için ise zor olan eşya seçimi bütçenizi yormayacak şekilde gerçekleşsin hayaliniz varsa korkmadan çekinmeden kurumsal firma Eşyaalımı.com mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Bahsi geçen mağazamız da mobilya gruplarından İkinci El ve yeni yatak odası takımlarını, oturma gruplarını, salon takımlarını, baza çeşitlerini, elbise dolaplarını, halı çeşitlerini, yemek odası takımlarını, yemek masalarını, sehpa çeşitlerini !

Elektronik ve Beyaz Eşya Çeşitlerinden İkinci El ve Yeni Buzdolabı ve derin dondurucuları,Çamaşır makinelerini,Bulaşık Makinelerini,Termosifonları,Davlumbazları,Fırınları,Lcd ve Plazma Televizyonları,Oyun Konsollarını,Masa Üstü ve Diz Üstü Bilgisayarları,Ses Sistemlerini,Projeksiyon cihazlarını !

Ofis Mobilyalarında ise yönetici masa ve koltuklarını, misafir koltuklarını, evrak dolaplarını çeşitli markalar halinde ve en uygun fiyatlara bulmanız hem mümkün hemde mümkün olduğu kadar almanızda çok kolay.

İkinci El Eşya Alan Yerler

Ancak sizin eşya ihtiyacınızdan çok elinizdeki ikinci el eşyanın paraya çevrilmesi hususunda bir arayışınız var ve İkinci el eşya alan yerler arasında güvenilir firma bulmak için yoğun çaba içine girdiyseniz esyaalimi.com bu aşamada da kolay alım sistemiyle yanınızda.

İnsan hayatın içerisinde her türlü olayla karşılaşabiliyor elbette. Bu yaşananlar bazen olumlu bazen de zoraki sebepler haline gelebiliyor. Mutlu bir tayin haberi, beraberinde yeni bir yolculuğunda başlangıcı olabiliyor. Ama yolculuk başlamadan önce yapılması gereken şayet bulunduğunuz yaşam alanındaki eşyaların yeni yaşam alanına gitmeyecek ise, elden çıkarılması gerekmektedir. Bu bağlamda ikinci el eşya alanlar adını taşıyan esyaalimi.com eski kullanılmış her türlü eşyanızın elden çıkarılması noktasında yardımcınız olacaktır.

Ya da hiç istemediğimiz durumlardan bir tanesi ancak üzülerek belirtmek zorundayız ki bir ayrılık haberi ve beraberinde gelen zorunlu ayrılık .Tabii bu ayrılık neticesinde tarafların bir çok anının yaşandığı o eşyalardan kurtulma çabası yani bu eşyalarında elden bir şekilde çıkartılması ihtiyacı doğabiliyor. Aslında çoğaltmak gerekirse daha buna benzer ya da daha farklı sebeplerden eşyasını satmak isteyen bireyler için de kurumsal firmamızın web sayfası her türden ikinci el eşya ürünlerinizi nakit olarak adresinizden satın almaktadır.

İkinci el eşya alanlar genellikle ürünleri alırken ödeme erteleme ya da eşyanın değerini düşürme yoluna gitseler de, oysa ki biz satmak istediğiniz ikinci el eşyanın değerini size çeşitli iletişim kanallarından bildirdikten sonra ödemesini de adresinizde o an eşyanızın başında yapıyoruz. Hızlı ve güvenli çalışma mantığı ile İstanbul’un Tüm Semtlerinde  Hizmet Veren Bölgenin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak  hem ikinci el eşya alışı ve satışında müşterilerine cazip ödeme seçenekleri ve fiyatları ile çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamızın ayrıcalığından sizde yararlanın.

Firmamızın vizyon vitrinin de aynen şu ibareler yer almaktadır !  ( Bizim İşimiz Sadece ikinci el eşya almak ve satmaktır. Sektörümüzde maalesef ikinci el eşya alım ve satımı yaptığını koca koca puntalarla yazarak anlamsız reklam yapan (dürüst firmaları tenzih ederiz tabi ki ) ya da bu işi yaptığını iddia eden firmalardan lütfen bağımsız olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak isteriz. İkinci El Eşya Alanlar yani bizim gibi ikinci el eşya alan yerler çok farklı ürün gruplarını müşterilerine sunma yarışı içindedirler. Bu yarışın galibi elbette biz değiliz ancak bu yarış da iddialıyız. Hizmet kalitemiz yazıda belirtiğimiz tüm özelliklerimizi ön plana çıkaran en büyük etkendir. )

Haliyle iddialı bir firma ve bu firmayı size tanıtmak sizinde bu cazip fiyatlı hizmetlerden yararlanmanız için bu uzun makaleyi hazırladık elbette. Aslında firmamızın ticari hayatına başlama hikayesi 1989 yılına uzanmakta . Ağaç sanatı, mobilya imalatı ve boyama sanatıyla başlayan bu ticari macera gelişen teknoloji ve ihtiyaçlar neticesinde İkinci El Eşya Alanlar sektöründe de varlığını güçlendirerek bu günlere gelmiştir.

İkinci El Beyaz Eşya Alım ve Satım

Sektöre bakıldığında binlerce firma ve bu firmalara ihtiyaç duyan milyonlarca insan görülmekte. Buda sektörde ara ara rastlanan olumsuzlukları da beraberinde getirmek de .

Örnek Vermek Gerekirse madde madde halinde sıralayalım sizler için.

 • İstenilen ürünün zamanında teslim edilmemesi.
 • Telefonda anlaşılan fiyatın ürünün başında değerinin altına düşürülmesi.
 • İkinci el eşya alımlarında müşteriye değerinin altında fiyat verilmesi.
 • Mağazada beğenilen eşyanın nakliye sonrasında aslı olmaması.
 • Ve daha çok bu ve bunlara benzer bir çok neden

Bu tarz bir durumla karşılaşmak kimseyi mutlu etmeyeceği gibi bu durumu yapan firmaların da ticari hayatlarında bir zaman sonra sıkıntı yaşamalarına neden olacaktır.

Bu sebeple tüketicilerin ister alım ister satım olsun firma tercihlerini yaparken iki kez düşünmelerinde büyük fayda vardır Bu fayda size maddi olarak ya da büyük kolaylık olarak yansıyacaktır. Firmamız İkinci El Eşya ve Beyaz Eşyalarınızı Alırken marka ve model ayrımı gözetmeksizin tüm eski eşyalarınızın alımın gerçekleştiriyor daha doğrusu ihtiyaca yönelik ne hizmet gerekiyorsa onu yapıyor diyebiliriz.

Eskiyen bir buzdolabı soğutmuyor ise Çamaşır makineniz yeterli çamaşırı almakta çözüm değilse,Bulaşık makinenizin modeli eskidiyse İkinci El Beyaz Eşya Alanlar arasından size tam hizmet verecek  firmayı bulmak için doğru karar vermeye gayret gösteriniz.

Peki Neden esyaalimi.com’u Tercih Etmeliyim Diyorsanız ?

 • Geniş Ürün Yelpazesi
 • Kolay Ulaşım
 • Adreste ve Yerinde Hizmet
 • Hızlı ve Güvenilir Nakliye
 • Konusunda Uzman Profesyonel Kadro
 • Kapıda Hızlı ve Güvenli Anında Nakit Ödeme
 • Satış Sonrası Müşteri Desteği
 • 7/24 Değişmeyen Müşteri Hizmeti

Sektörde yüksek ve güçlü sermayesi ile ön plana çıkan firmamız tüm ikinci el mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı değerinden alma çabasını 24 yılı aşkın süredir yapmaktadır.

Beyaz eşyalarınızı ve Mobilyalarınızı değiştirmek istediğinizde, sıfırını almak için elinizde bir miktar nakit para bulunması, sizlere inanılmaz kolaylık sağlayacaktır. Uzman Ekibimizle Diyaloğa Geçebilir eski beyaz eşyalarınızı yada mobilyalarınızı değerinde satabilir ve nakde sıkışmamış olursunuz. İkinci El Beyaz eşyalarınıza en doğru değeri biçecek olan işletmemiz, sizlere maddi sıkıntı yaşamadan yeni eşyalar almanıza yardımcı olmaktadır

Uyarıyoruz ikinci el eşyalarınızı satmadan önce  inceleyerek veya  kısa bir teftiş yaparak, eşyalarınıza en iyi değeri biçecek olan yeri bulduktan sonra eşyalarınızı satmanız en doğru seçim olacaktır. Eşyalarınızı Mağazamıza satabilir ve maddi açıdan rahatlığa kavuşabilirsiniz. Beyaz Eşyalarınızla Olan Kavganıza Bir Son Vermenin zamanı geldi de geçiyor bile vakit kaybetmeyin nakit kazanın.

Eskiyle Evinize Ekstra yenilik getiren ikinci el eşya ve spot mağazası esyaalimi.com çağrı merkezi ekibi tüm ihtiyaçlarınız için çağrılarınızı beklemektedir. Kullanılmış eski ikinci el eşya alım kapsamında, eşyalarınız olması gereken değeri kazansın.